افتخار و بقاي ما ... كيفيت و توليدات ما
 
سوالات متداول

FIBC ها چه هستند ؟
نام دیگر FIBC ها بالک بگ ، بیگ بگ یا تات بگ که به ترتیب به معنی کیسه های حجیم ، کیسه های بزرگ یا ساکها نامیده  می شوند . FIBC ها از پلی پروپیلن بافته شده تهیه می شوند که بصورت کانتینر تهیه می شوند تا برای حمل محصولاتی از 500 تا 2500 کیلو استفاده شود.
ایمنی FIBC ها چقدر است ؟
در شرکت تولیدی پینک  کیسه ها بطور مداوم تست می شوند این تستها هم در خود کارخانه انجام می شود وهم در لابراتوآرخارجی . پروسه تولید  بر اساس استاندارد : DIN EN 1898:2001 تائید می گردد.
آیا استفاده کردن از FIBC آسان است ؟
بسیار آسان است – نیاز به ابزار خاصی برای حمل ندارد. ابزاری که بطور معمول مورد استفاده حمل این نوع از کیسه ها استفاده می شود شامل لیفتراک استاندارد ،لیفتراک دستی برای حمل  پالت یا جرثقیل است .
چون FIBC ها فلزی  نیستند وپارچه ای هستندآیا به راحتی آسیب نمی بینند ؟
اگرچه FIBC مستحکمترین پارچه ساخت بشر است وشبیه کانتینرهای حجیم و مستحکم است اما اگر با بی دقتی  از آن استفاده شود ممکن است آسیب ببیند . پس بسیار مهم است که ابزار کارتان را بطور مداوم چک کنید مثلاً لیفتراک دستی که اگر دارای زائده های تیزی باشد به FIBC آسیب می زند . اگر با دقت از FIBC استفاده شود می توان برای چند بار از آنها استفاده کرد .
آیا FIBC ثبات دارد ؟
وقتی از محصول خوب استفاده شود دارای ثبات زیادی است . بسته به گراویته / دانسیته پر کردن محصول است ممکن است لازم باشد که بعد از پر کردن کیسه وقبل از روی هم چیده شدن هوای آنها تخلیه گرددبخصوص اگر کیسه ها دارای لاینر داخلی هستند . پیشنهاد می گردد که ارتفاع متجاوز از دو برابر عرض کیسه نباشد زیرا برای ثبات بسیار مناسب است .
آیا می توان FIBC ها را روی هم چید ؟
وقتی که پر هستند FIBC را  می توان تا ارتفاع 2 یا 3 برابرانبار کرد . ثبات وارتفاع روی هم چیدن بستگی به حمل محصول دارد و همینطور ابزار در دسترس برای حمل آنها . ممکن است چیدن هرمی باشد با توجه به نوع محصولی که درآ ن است .
کیسه های دست دوم چطور ؟
ما پیشنهاد می کنیم اصلاً از کیسه های دست دوم استفاده نشود .
بوجود آمدن الکتریسیته ساکن چطور ؟
اگر الکتریسیته ساکن ایجاد مشکل می کند ما پیشنهاد می کنیم کیسه های حجیم از پارچه ای تولید شود که استاتیک آنها حذف شده باشد که این امر نیاز به تکنیکهای ارتینگ را هم از بین می برد .
در صورت وقوع نشت چه باید کرد؟
برای محصولات ریز وپودری ما کیسه های ضد غبار را پیشنهاد می کنیم که برای اولین بار در سال 1984 به بازار آمد .
اگر محصول مورد حمل رونده باشد چطور ؟
در ان صورت باید از لاینر داخلی استفاده کرد که این لاینرها یا می تواند مانند خود کیسه شکل داده شود یا چسب بخورد یا در داخل جمع شود .
در مورد محصولاتی که به راحتی تخلیه نمی شوند ؟
ما استفاده ازکیسه هائی با  پایه مخروطی را پیشنهاد می کنیم که به تخلیه کمک می کند یا کیسه هائی که ته آنها کاملاً باز می شوند.
در مورد استفاده مجدد از کیسه ها چطور؟
این عمل برای کیسه هائی که دارای ضریب اطمینان 8:1 هستند کاملاً قابل قبول است جائیکه قبل از مصرف مجدد پینک بتواند بازرسی را جز مرحله ای ازخدمات خود به مشتری ارائه نماید .
امتیازات FIBC ها نسبت به سایر بسته بندیها شامل :

هزار برابر خودش می تواند بار تحمل کند .

دارای دسته های ثابت هستند که نیاز به پالت را حذف می کنند .

پلی پروپیلن بافته شده بخاطر خاصیت خوبی که دارد امکان چاپ مشخصات محصولی که حمل می شود را به راحتی می دهد .

استفاده بهینه از فضا .

استفاده ساده .

هزینه مناسب .

انعطاف پذیر در عین حال بسیار محکم .

هزینه پایین دستگاهها .

در دسترس بودن در اندازه های مختلف .

امکانات زیاد بالا بردن ، تخلیه وپر کردن .

 
 
     
بهترین حالت نمایش
Resolution : 1024 * 768
|
|
|
|
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت تولیدی پینک می باشد
©
کپی برداری از مطالب سایت پیگرد قانونی دارد
 
طراحی سایت توسط انفورماتیک پینک