افتخار و بقاي ما ... كيفيت و توليدات ما
 
پینک با استفاده از تکنولوژی روز و با کیفیت برتر ، یکی از بزرگترین تولید کننده های پلی پروپیلن ایران است

تاریخچه شرکت

از نوار بافی تا تولید کیسه های FIBC با مارک UN
رشد سریع کارخانه تولیدی پینک از سال 1370 ، این شرکت را تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده کیسه های پلی پروپیلن وپلی اتیلن بصورت تک لا ، دولا و سه لایه  وبعد از آن تولید کیسه های FIBC نموده است.

بصورت تک لا ، دولا و سه لایه  وبعد از آن تولید کیسه های FIBC نموده است.
میزان تولید سالانه :

انواع گونیهای PP

15000تن در سال

انواع کیسه های نسبتاً حجیم قابل انعطاف /FIBC

5000000 تخته در سال

انواع فیلم های پلی اتیلن

20000تن در سال

انواع نخ ها ی پلی پروپیلن

5000  تن در سال

انواع نوار ( تسمه ، قیطان و ... )

2000 تن در سال

ازآنجا که کیفیت همواره هدف اول توسعه پینک بوده وهست در راستای دستیابی به این هدف اقدام به تولید محصولات جانبی خود نمود ، و امروزتمامی نیازمندیهای تکمیلی محصولات متنوع اش را خود تولید می کند. پینک نه تنها همواره به دنبال رضایت کامل مشتری،خدمات وقیمت مناسب بوده است بلکه نیازمندیهای خاص مشتریان را نیزدرنظر می گیرد .
هم اکنون مجهزبه مدرنترین ماشین آلات اکسترودر ، بافت ،چاپ و لمینت ، یکی از صادرکنندگان عمده محصولات کیسه های PP
، PE وFIBC نخ CF ، پارچه های سنگین با کوتینگ/لمینه و.... از کشور پهناور ایران می باشد .

اهداف ونقطه نظرات
شرکت تولیدی پینک با تفکر اعتماد به مشتریان خدمات خود را ضمانت می کند وعلاقه مند به ارتباط بلند مدت با مشتری است. در این حرفه تاریخ طولانی پینک اعتماد پذیری پینک را تضمین  می کند.
هدف پینک تولید با کیفیت ترین محصولات بسته بندی وارائه خدمات به منظور برآوردن نیازمندیهای مشتریان وداشتن محیط طبیعی پاک وجامعه ای سالم است .
تفکر پینک براساس ، تنوع وحجم تولید بالا ، خلاقیت ،بدعت ، سرمایه گذاری روی منابع انسانی ، پیشرفته ترین تکنولوژی و پایداری روی قدرت ، صداقت ،اعتماد به همکاری ، کیفیت محصول و خدمات به مشتریان در سراسر دنیاست .   


فرایند تولید
فرایند تولید در کارخانه تولیدی پینک از مواد اولیه رزینهای پلی پروپیلن وپلی اتیلن تا محصول نهائی کاملاً بهم  وابسته است.  سیکلهای فرایند تولید اتوماتیک وتحت کنترل کامپیوتر است :  اکسترودرها، گردبافها ، دستگاههای کوتینگ ، و خط تکمیلی هماهنگ با تکنولوژی روز است.
با فراهم سازی فرایند تولید عمودی بهم وابسته ، طی اولین مرحله تولید مواد خام پلی پروپیلن با ماشین آلاتی که دارای بالاترین استاندارد هستند، به نخهای تیپ pp
تبدیل می شود ، که این نخها تحت فرایند بافت تبدیل به پارچه هایی با کیفیت بالا می شوند ، پارچه ها با توجه به نیاز مشتری کوت یا لمینه  می شوند و سپس تبدیل به محصول نهائی می گردند. به علت تنوع سایز، طرح و امکان انتخاب ، پاسخگوئی به تمام نیازمندیهای مشتری امکان پذیر می شود.
با امکان تولید 42000 تن در سال  و بیش از 500 پرسنل ، شرکت تولیدی پینک توانسته است  بهترین محصولات وخدمات را به مشتریان ارائه نماید.  

 

 
 
 
 
     
بهترین حالت نمایش
Resolution : 1024 * 768
|
|
|
|
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت تولیدی پینک می باشد
©
کپی برداری از مطالب سایت پیگرد قانونی دارد
 
طراحی سایت توسط انفورماتیک پینک